Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Song, G-J.; Wang, Q-W.; Chang, H-X. Cramer rule for the unique solution of restricted matrix equations over the quaternion skew field. Comput. Math. Appl. 61 (2011), no. 6, 1576–1589"

Autor
Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2012-03-01
Número
MR2775924
URL
http://www.ams.org/mathscinet-getitem?mr=2775924 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants