Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Loewy, R. On a nonnegative irreducible matrix that is similar to a positive matrix. Cent. Eur. J. Math. 10 (2012), no. 1, 303–311"

Autor
Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2012-10-01
Número
MR2863798
URL
http://www.ams.org/mathscinet-getitem?mr=2863798 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants