Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Romaniv, A. Monic divisors of polynomial matrices over infinite field. Algebra Discrete Math. 12 (2011), no. 2, 94–101"

Autor
Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2013-01-17
Número
MR2952905
URL
http://www.ams.org.recursos.biblioteca.upc.edu/mathscinet-getitem?mr=2952905 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants