Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Kassabov, M.; Matucci, F. The simultaneous conjugacy problem in groups of piecewise linear functions. Groups Geom. Dyn. 6 (2012), no. 2, 279–315"

Autor
Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2013-09-02
Número
MR2914861
URL
http://www.ams.org/mathscinet-getitem?mr=2914861 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants