Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Hilion, A. Free group automorphisms with parabolic boundary orbits. Algebr. Geom. Topol. 12 (2012), no. 2, 933–950"

Autor
Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2013-01-17
Número
MR2928899
URL
http://www.ams.org.recursos.biblioteca.upc.edu/mathscinet-getitem?mr=2928899 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants