Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review on "Márquez-Corbella, I.; Martínez-Moro, E.; Pellikaan, R. The non-gap sequence of a subcode of a generalized Reed-Solomon code. Des. Codes Cryptogr. 66 (2013), no. 1-3, 317–333"

Autor
Alsina, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2013
Número
MR3016572
URL
http://www.ams.org/mathscinet-getitem?mr=3016572 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants