Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Solution to problem MC-23: integers that are prime divisors of binomial expresions

Autor
Gibergans-Báguena, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Octogon mathematical magazine
Data de publicació
2014-04
Volum
22
Número
1
Pàgina inicial
309
Pàgina final
311
URL
http://www.uni-miskolc.hu/~matsefi/Octogon/index.php?menu=archive&volume=2014_1 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
NRG - Riscos Naturals i Geoestadística

Participants