Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Reply to "On the Harker variation diagrams;..." by J.A. Cortés

Autor
Egozcue, J. J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical geosciences
Data de publicació
2009-10
Volum
41
Número
7
Pàgina inicial
829
Pàgina final
834
DOI
https://doi.org/10.1007/s11004-009-9238-0 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/8275 Obrir en finestra nova
URL
http://www.springerlink.com/content/x08r2624vg95710g/fulltext.pdf Obrir en finestra nova
Citació
Egozcue, J. J. Reply to. "Mathematical geosciences", Octubre 2009, vol. 41, núm. 7, p. 829-834.
Grup de recerca
NRG - Riscos Naturals i Geoestadística

Participants