Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Problem 5328: on the solutions of a nonlinear equation

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
School science and mathematics [en lí­nia]
Data de publicació
2014-12
Volum
114
Número
8
Pàgina inicial
415
Pàgina final
415
DOI
https://doi.org/10.1111/ssm.12094 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/77929 Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. Solution to problem 5328. "School science and mathematics [en lí­nia]", Desembre 2014, vol. 114, núm. 8, p. 1.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants