Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A variational subgrid scale model for transient incompressible flows

Autor
Houzeaux, G.; Principe, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal of computational fluid dynamics
Data de publicació
2008-03
Volum
22
Número
3
Pàgina inicial
135
Pàgina final
152
DOI
https://doi.org/10.1080/10618560701816387 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
(MC)2 - Grup de Mecànica Computacional en Medis Continus
(MC)2 - UPC Mecànica de Medis Continus i Computacional
ANiComp - Anàlisi numèrica i computació científica

Participants