Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Fast iterative solution of integral equations with method of moments and matrix decomposition algorithm - Singular value decomposition

Autor
Rius, J.; Parron, J.; Heldring, A.; Ubeda, E.; Tamayo, J.M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
IEEE transactions on antennas and propagation
Data de publicació
2008-09
Volum
56
Número
8
Pàgina inicial
2314
Pàgina final
2324
DOI
https://doi.org/10.1109/TAP.2008.926762 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ANTENNALAB - Grup d´Antenes i Sistemes Radio

Participants