Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Monotone proofs of the pigeon hole principle

Autor
Atserias, A.; Galesi, N.; Gavaldà, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical logic quarterly
Data de publicació
2001-09
Volum
47
Número
4
Pàgina inicial
461
Pàgina final
474
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals
LARCA - Laboratori d'Algorísmia Relacional, Complexitat i Aprenentatge
LOGPROG - Lògica i Programació

Participants