Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Nuevo método para la solución de las ramificaciones en la superficie de modelos tridimensionales reconstruidos a partir de secciones paralelas

Autor
Pina, J.; Alquezar, R.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Investigación operacional
Data de publicació
2005-01
Volum
26
Número
1
Pàgina inicial
79
Pàgina final
88
URL
http://rev-inv-ope.univ-paris1.fr/files/26105/IO-26105-8.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SOCO - Soft Computing

Participants