Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Controllable patterns of parametric solitons

Autor
Minardi, S.; Molina, G.; Bramati, A.; Ditrapani, P.; Torner, L.; Juan P. Torres; Petrov, D.; Soto-Crespo, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Optics and photonics news
Data de publicació
2001-12
Volum
12
Número
12
Pàgina inicial
63
Pàgina final
63
DOI
https://doi.org/10.1364/OPN.12.12.000063 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/98900 Obrir en finestra nova
URL
https://www.osapublishing.org/opn/abstract.cfm?uri=opn-12-12-63 Obrir en finestra nova
Citació
Minardi, S., Molina, G., Bramati, A., Ditrapani, P., Torner, L., Juan P. Torres, Petrov, D., Soto-Crespo, J. Controllable patterns of parametric solitons. "Optics and photonics news", Desembre 2001, vol. 12, núm. 12, p. 63.
Grup de recerca
FOTONICA - Grup de Recerca de Fotònica

Participants

  • Minardi, S  (autor)
  • Molina Terriza, Gabriel  (autor)
  • Bramati, A  (autor)
  • Ditrapani, P  (autor)
  • Torner Sabata, Lluis  (autor)
  • Perez Torres, Juan  (autor)
  • Petrov, D V  (autor)
  • Soto-Crespo, J M  (autor)