Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A Recursive Paradigm to Solve Boolean Relations

Autor
Baneres, D.; Cortadella, J.; Kishinevsky, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
IEEE transactions on computers
Data de publicació
2009-04
Volum
58
Número
4
Pàgina inicial
512
Pàgina final
527
DOI
https://doi.org/10.1109/TC.2008.165 Obrir en finestra nova
URL
http://dx.doi.org/10.1109/TC.2008.165 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants