Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the ancestral compatibility of two phylogenetic trees with nested taxa

Autor
Llabrés, M.; Rocha, J.; Rosselló, F.; Valiente, G.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of mathematical biology
Data de publicació
2006-09
Volum
53
Número
3
Pàgina inicial
340
Pàgina final
364
DOI
https://doi.org/10.1007/s00285-006-0011-4 Obrir en finestra nova
URL
https://link.springer.com/article/10.1007%2Fs00285-006-0011-4?LI=true Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants