Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Comments on "The Use of Curl-Conforming Basis Functions for the Magnetic-Field Integral Equation"

Autor
Ubeda, E.; Rius, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
IEEE transactions on antennas and propagation
Data de publicació
2008-07
Volum
56
Número
7
Pàgina inicial
2142
Pàgina final
2142
DOI
https://doi.org/10.1109/TAP.2008.924777 Obrir en finestra nova
URL
http://ieeexplore.ieee.org/document/4558323/?reload=true&arnumber=4558323 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ANTENNALAB - Grup d´Antenes i Sistemes Radio

Participants