Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Bidimensional Parameters and Local Treewidth

Autor
Demaine, E.D.; Fedor, V.; Hajiaghayi, M.; Thilikos, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
SIAM journal on discrete mathematics
Data de publicació
2004-09
Volum
18
Número
3
Pàgina inicial
501
Pàgina final
511
URL
http://epubs.siam.org/sam-bin/dbq/article/43341 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants

  • Demaine, Erik D.  (autor)
  • Fedor, V Fomin  (autor)
  • Hajiaghayi, Mohammad Taghi  (autor)
  • Thilikos Touloupas, Dimitrios  (autor)