Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Exponential Speedup of Fixed-Parameter Algorithms for Classes of Graphs Excluding Single-Crossing Graphs as Minors

Autor
Demaine, E.D.; Mohammadtaghi, H.; Thilikos, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Algorithmica
Data de publicació
2005-02
Volum
41
Número
4
Pàgina inicial
245
Pàgina final
267
URL
http://www.springerlink.com/(ndxbds55dx3nvejcs1sry245)/app/home/contribution.asp?referrer=parent&backto=issue,2,5;journal,6,98;linkingpublicationresults,1:100117,1 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants

  • Demaine, Erik D.  (autor)
  • Mohammadtaghi, Hajiaghayi And Dimitrios M Thilikos  (autor)
  • Thilikos Touloupas, Dimitrios  (autor)