Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Subexponential parameterized algorithms on bounded-genus graphs and H-minor-free graphs

Autor
Demaine, E.D.; Fedor, V.; Hajiaghayi, M.; Thilikos, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of the ACM
Data de publicació
2005-11
Volum
52
Número
6
Pàgina inicial
866
Pàgina final
893
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants

  • Demaine, Erik D.  (autor)
  • Fedor, V Fomin  (autor)
  • Hajiaghayi, Mohammad Taghi  (autor)
  • Thilikos Touloupas, Dimitrios  (autor)