Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On the Product of One-Parametric Semigroups of Operators as the Solution of Certain Time-Dependent Parabolic Equations

Autor
Sandor, M.; Szigeti, F.; Szidarovszky, F.; Carrera, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of mathematical analysis and applications
Data de publicació
1996-01
Volum
200
Número
0214
Pàgina inicial
418
Pàgina final
436
Grup de recerca
GHS - Grup d'Hidrologia Subterrània

Participants

  • Sandor, Molnar  (autor)
  • Szigeti, Ferenc  (autor)
  • Szidarovszky, Ferenc And Jesus Carrera  (autor)
  • Carrera Ramírez, Jesús  (autor)