Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The transition from regular to irregular motions explained as travel on Riemann surfaces

Autor
Calogero, F.; Gomez-Ullate, D.; Santini, P.; Sommacal, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Journal of physics A. Mathematical and general
Data de publicació
2005-10
Volum
38
Número
41
Pàgina inicial
8873
Pàgina final
8896
URL
http://www.iop.org/EJ/toc/0305-4470/38/41 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • Calogero, F  (autor)
  • Gomez-Ullate Oteiza, David  (autor)
  • Santini, P  (autor)
  • Sommacal, M  (autor)