Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Holder's inequality revisited

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Arhimede Mathematical Journal
Data de publicació
2015-07
Volum
2
Número
1
Pàgina inicial
2
Pàgina final
11
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/78748 Obrir en finestra nova
URL
http://amj-math.com/wp-content/uploads/2015/10/amj_2015-vol2_iss1.pdf Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. Holder's inequality revisited. "Arhimede Mathematical Journal", Juliol 2015, vol. 2, núm. 1, p. 2-11.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants