Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Solution to W2: Josef Wildt Mathematical Competition

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Octogon mathematical magazine
Data de publicació
2014-10
Volum
22
Número
2
Pàgina inicial
923
Pàgina final
925
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/81844 Obrir en finestra nova
URL
http://www.uni-miskolc.hu/~matsefi/Octogon/index.php?menu=archive&volume=2014_2 Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. Solution to W2: Josef Wildt Mathematical Competition. "Octogon mathematical magazine", Octubre 2014, vol. 22, núm. 2, p. 923-925.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants