Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Some inequalities involving convex functions

Autor
Diaz-Barrero, J.L.; Bencze, M.; Dragan, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Octogon mathematical magazine
Data de publicació
2014-10
Volum
22
Número
2
Pàgina inicial
650
Pàgina final
658
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/81916 Obrir en finestra nova
URL
http://www.uni-miskolc.hu/~matsefi/Octogon/index.php?menu=archive&volume=2014_2 Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L., Bencze, M., Dragan, M. Some inequalities involving convex functions. "Octogon mathematical magazine", Octubre 2014, vol. 22, núm. 2, p. 650-658.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants