Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Solution to Problem A-13

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Arhimede Mathematical Journal
Data de publicació
2015-06
Volum
2
Número
1
Pàgina inicial
66
Pàgina final
68
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/82237 Obrir en finestra nova
URL
http://amj-math.com/wp-content/uploads/2015/12/AMJ2015-vol2iss1.pdf Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. Solution to Problem A-13. "Arhimede Mathematical Journal", Juny 2015, vol. 2, núm. 1, p. 66-68.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants