Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mathematical methods applied to the celestial mechanics of artificial satellites

Autor
Prado, A.F.B.; Masdemont, J.J.; Zanardi, M.C.; Winter, S.M.G.; Yokoyama, T.; Gomes, V. M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical problems in engineering
Data de publicació
2015-02-02
Volum
2015
Pàgina inicial
1
Pàgina final
3
DOI
https://doi.org/10.1155/2015/940427 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/85265 Obrir en finestra nova
http://www.hindawi.com/journals/mpe/2015/940427/ Obrir en finestra nova
Citació
Prado, A.F.B., Masdemont, J.J., Zanardi, M.C., Winter, S.M.G., Yokoyama, T., Gomes, V. M. Mathematical methods applied to the celestial mechanics of artificial satellites. "Mathematical problems in engineering", 02 Febrer 2015, vol. 2015, p. 1-3.
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants

  • Prado, Antonio F. Bertachini A.  (autor)
  • Masdemont Soler, Josep Joaquim  (autor)
  • Zanardi, Maria Cecilia  (autor)
  • Winter, Silvia Maria Giuliatti  (autor)
  • Yokoyama, Tadashi  (autor)
  • Gomes, Vivian Martins  (autor)

Arxius