Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Letter to the editor [a simple and efficient element for axisymmetric shells - reply]

Autor
Zienkiewicz, O.C; Bauer, J.; Morgan, K.; Oñate, E.; Gould, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
International journal for numerical methods in engineering
Data de publicació
1978-07
Volum
12
Número
7
Pàgina inicial
1196
Pàgina final
1197
DOI
https://doi.org/10.1002/nme.1620120711 Obrir en finestra nova
URL
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/nme.1620120711/full Obrir en finestra nova
Grup de recerca
(MC)2 - UPC Mecànica de Medis Continus i Computacional
GMNE - Grup de Mètodes Numèrics en Enginyeria

Participants