Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Elementary problems and solutions based on binomial coeffcients and Cauchy-Schwarz

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Fibonacci quarterly
Data de publicació
2016-02
Volum
54
Número
1
Pàgina inicial
83
Pàgina final
83
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/83515 Obrir en finestra nova
URL
http://www.fq.math.ca/Problems/ElemProbSolnFeb2016.pdf Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. Elementary problems and solutions based on binomial coeffcients and Cauchy-Schwarz. "Fibonacci quarterly", Febrer 2016, vol. 54, núm. 1, p. 83.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants