Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Producció científica

1 a 15 de 15 resultats
 
  • Completion and Decomposition of Hypergraphs by Domination Hypergraphs

     Ruiz, J.
    Departament de Matemàtiques, Universitat Politècnica de Catalunya
    Tesi doctoral
  • Uniform hypergraphs and dominating sets of graphs

     Martí-Farré, J.; Mora, M.; Ruiz, J.
    Data: 2016-05-05
    Document cientificotècnic
  • Completion and decomposition of hypergraphs into dominating sets of graphs  Accés obert

     Martí-Farré, J.; Mora, M.; Ruiz, J.
    Electronic notes in discrete mathematics
    Vol. 49, p. 213-220
    DOI: 10.1016/j.endm.2015.06.031
    Data de publicació: 2015-11
    Article en revista
    Accés al text complet
  • From hypergraphs to dominating sets of graphs

     Martí-Farré, J.; Mora, M.; Ruiz, J.
    Encuentro Andaluz de Matemática Discreta
    p. 181-188
    Data de presentació: 2015-10-15
    Presentació treball a congrés
  • Uniform hypergraphs and vertex dominating sets of graphs

     Mora, M.; Martí-Farré, J.; Ruiz, J.
    Slovenian International Conference on Graph Theory
    p. 72
    Data de presentació: 2015-06-22
    Presentació treball a congrés
  • Exàmens resolts de fonaments matemàtics

     Elgueta, J.; Farre, R.; Mora, M.; Prats, F.; Ruiz, J.; Sobrevilla, P.; Tiñena, F.; Trias, J.
    Data: 2015-02-01
    Document cientificotècnic
  • Dígrafos de De Brujin de un digrafo

     Ruiz, J.; Mora, M.
    Jornadas de Matemática Discreta y Algorítmica
    p. 535-542
    Presentació treball a congrés
  • De Bruijn and Kauz digraphs of a rooted tree

     Ruiz, J.; Mora, M.
    Discrete mathematics
    Vol. 293, p. 219-236
    Data de publicació: 2005-04
    Article en revista
  • De Brujin and Kautz digraphs of a rooted tree

     Mora, M.; Ruiz, J.
    Data de publicació: 2003-01
    Capítol de llibre
  • ÀLGEBRA

     Montes, A.; Tiñena, F.; Viader-Canals, P.; Ruiz, J.
    Data de publicació: 2000-05
    Llibre
    Imatge
  • INSERCIO DE FIGURES EN TEX

     Grane, J.; Ruiz, J.; Trias, J.
    Data: 1995-01
    Document cientificotècnic
  • MOTIUS DE CHOW

     Ruiz, J.
    Seminari de Teoria de Nombres (UB-UAB-UPC)
    Data de presentació: 1993-03-31
    Presentació treball a congrés
  • SOFTWARE I DOCENCIA DE LES MATEMATIQUES

     Ruiz, J.
    SOFTWARE MATEMATIC I MATEMATICA COMPUTACIONAL
    Data de presentació: 1992-01-10
    Presentació treball a congrés
  • CONSTANTS MODULARS DE Xo (N)/

     Ruiz, J.; Vila, N.
    Seminari de Teoria de Nombres (UB-UAB-UPC)
    p. 65-84
    Presentació treball a congrés