Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An inequality in n variables[: problem]

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
The College mathematics journal
Data de publicació
2015-11
Volum
46
Número
5
Pàgina inicial
373
Pàgina final
374
DOI
https://doi.org/10.4169/college.math.j.46.5.369 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/87581 Obrir en finestra nova
URL
http://www.ingentaconnect.com/contentone/maa/cmj/2015/00000046/00000005/art00011 Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. An inequality in n variables[: problem]. "The College mathematics journal", Novembre 2015, vol. 46, núm. 5, p. 373-374.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants