Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Klymchuk, Tetiana

Total activitats: 3
Departament
Departament de Matemàtiques
Correu electrònic
tetiana.klymchukupc.edu
Dades de contacte
Directori de la UPC Obrir en finestra nova
Completa les teves dades

Producció científica

1 a 3 de 3 resultats
 
  • Wildness of the problems of classifying two-dimensional spaces of commuting linear operators and certain Lie algebras  Accés obert

     Futorny, V.; Klymchuk, T.; Petravchukc, A.; Sergeichuk , V.
    Linear algebra and its applications
    Vol. 536, p. 201-209
    DOI: 10.1016/j.laa.2017.09.019
    Data de publicació: 2018-01-01
    Article en revista
    Accés al text complet
  • Generalization of Roth's solvability criteria to systems of matrix equations

     Dmytryshyn, A.; Futorny, V.; Klymchuk, T.; Sergeichuk , V.
    Linear algebra and its applications
    Vol. 527, p. 294-302
    DOI: 10.1016/j.laa.2017.04.011
    Data de publicació: 2017-08-15
    Article en revista
  • Roth’s solvability criteria for the matrix equations AX - XB^ = C and X - AXB^ = C over the skew field of quaternions with aninvolutive automorphism q ¿ qˆ  Accés obert

     Futorny, V.; Klymchuk, T.; Sergeichuk , V.
    Linear algebra and its applications
    Vol. 510, p. 246-258
    DOI: 10.1016/j.laa.2016.08.022
    Data de publicació: 2016-12-01
    Article en revista
    Accés al text complet