Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Automorphism group of split Cartan modular curves

Autor
Gonzalez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Bulletin of the London Mathematical Society
Data de publicació
2016-08-01
Volum
48
Número
4
Pàgina inicial
628
Pàgina final
636
DOI
https://doi.org/10.1112/blms/bdw019 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/102154 Obrir en finestra nova
Citació
Gonzalez, J. Automorphism group of split Cartan modular curves. "Bulletin of the London Mathematical Society", 1 Agost 2016, vol. 48, núm. 4, p. 628-636.
Grup de recerca
TN - Grup de Recerca en Teoria de Nombres

Participants

Arxius