Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Two inequalities for complex numbers

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
The College mathematics journal
Data de publicació
2016-11
Volum
47
Número
5
Pàgina inicial
373
Pàgina final
374
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/99155 Obrir en finestra nova
URL
http://www.maa.org/press/periodicals/college-mathematics-journal/college-mathematics-journal-contents-november-2016 Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. Two inequalities for complex numbers. "The College mathematics journal", Novembre 2016, vol. 47, núm. 5, p. 373-374.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants