Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Barrera Salazar, Daniel Roberto

Total activitats: 2
Departament
Departament de Matemàtiques
Correu electrònic
daniel.barrera.salazarupc.edu
Dades de contacte
Directori de la UPC Obrir en finestra nova
Completa les teves dades

Producció científica

1 a 2 de 2 resultats
 
  • Overconvergent Eichler-Shimura isomorphisms for quaternionic modular forms over Q

     Barrera, D.; Gao, S.
    International journal of number theory
    Vol. 13, num. 10, p. 2684-2712
    DOI: 10.1142/S1793042117501494
    Data de publicació: 2017-11-01
    Article en revista
  • On critical values of L-functions of potentially automorphic motives  Accés obert

     Barrera, D.; Guerberoff, L.
    Manuscripta mathematica
    Vol. 153, num. 3-4, p. 341-371
    DOI: 10.1007/s00229-016-0900-9
    Data de publicació: 2017-07-01
    Article en revista
    Accés al text complet