Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review of the paper: On uniform exponential splitting for noninvertible evolution operators in Banach spaces. Authors: C.L. Mihit, C. Stoica and M.Megan (An. Univ. Vest Timis. Ser. Mat.-Inform., vol. 53, n.2, p.121-131).

Autor
Gutiérrez, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2017-02
URL
http://www.ams.org.recursos.biblioteca.upc.edu/mathscinet-getitem?mr=3489610 Obrir en finestra nova

Participants