Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Mathematical modeling of polydisperse suspensions sedimentation

Autor
Flotats, X.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Hungarian journal of industrial chemistry
Data de publicació
1995
Volum
23
Pàgina inicial
215
Pàgina final
221
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/9053 Obrir en finestra nova
Citació
Flotats, X. Mathematical modeling of polydisperse suspensions sedimentation. "Hungarian Journal of Industrial Chemistry", 1995, vol. 23, p. 215-221.

Participants

Arxius