Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

The local spectra of regular line graphs

Autor
Fiol, M.; Mitjana, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Discrete mathematics
Data de publicació
2010-02
Volum
310
Número
3
Pàgina inicial
511
Pàgina final
517
DOI
https://doi.org/10.1016/j.disc.2009.03.034 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0012365X09001605 Obrir en finestra nova
Paraules clau
Eigenvalue, Graph Spectrum, Line Graph, Local Multiplicity
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions
MAPTHE - Anàlisi matricial i Teoria Discreta del Potencial

Participants