Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

L-p estimates for the variation for singular integrals on uniformly rectifiable sets

Autor
Mas, A.; Tolsa, X.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Transactions of the American Mathematical Society
Data de publicació
2017-11-01
Volum
369
Número
11
Pàgina inicial
8239
Pàgina final
8275
DOI
https://doi.org/10.1090/tran/6987 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/108444 Obrir en finestra nova
https://arxiv.org/abs/1504.07035 Obrir en finestra nova
URL
http://www.ams.org/journals/tran/2017-369-11/S0002-9947-2017-06987-7/ Obrir en finestra nova
Resum
The L^p(1
Citació
Mas, A., Tolsa, X. L-p estimates for the variation for singular integrals on uniformly rectifiable sets. "Transactions of the American Mathematical Society", 1 Novembre 2017, vol. 369, núm. 11, p. 8239-8275.
Grup de recerca
EDP - Equacions en Derivades Parcials i Aplicacions

Participants

  • Mas Blesa, Albert  (autor)
  • Tolsa, Xavier  (autor)

Arxius