Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

A nonnegative multiple sum

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Octogon mathematical magazine
Data de publicació
2017-01
Volum
24
Número
2
Pàgina inicial
748
Pàgina final
748
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/113196 Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. A nonnegative multiple sum. "Octogon mathematical magazine", Gener 2017, vol. 24, núm. 2, p. 748.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants