Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

On some computational orders of convergence

Autor
Grau, M.; Noguera, M.; Gutiérrez, J.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Applied mathematics letters
Data de publicació
2010-04-01
Volum
23
Número
4
Pàgina inicial
472
Pàgina final
478
DOI
https://doi.org/10.1016/j.aml.2009.12.006 Obrir en finestra nova
URL
http://www.sciencedirect.com/science/journal/08939659 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MMAC - Models Matemàtics aplicats a les ciencies humanes i de la natura

Participants