Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

New Region-Based Algorithms for Deriving Bounded Petri Nets

Autor
Carmona, J.; Cortadella, J.; Kishinevsky, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
IEEE transactions on computers
Data de publicació
2010-01-26
Volum
59
Número
3
Pàgina inicial
371
Pàgina final
384
DOI
https://doi.org/10.1109/TC.2009.131 Obrir en finestra nova
URL
http://ieeexplore.ieee.org/xpls/abs_all.jsp?arnumber=5235141&tag=1 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
ALBCOM - Algorismia, Bioinformàtica, Complexitat i Mètodes Formals

Participants