Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Roots of an irrational equation

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
School science and mathematics [en lí­nia]
Data de publicació
2017-04
Volum
117
Número
3-4
Pàgina inicial
169
Pàgina final
169
DOI
https://doi.org/10.1111/ssm.12219 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/114268 Obrir en finestra nova
URL
http://onlinelibrary.wiley.com.recursos.biblioteca.upc.edu/doi/10.1111/ssm.12219/full Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. Roots of an irrational equation. "School science and mathematics [en lí­nia]", Abril 2017, vol. 117, núm. 3-4, p. 169.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants