Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

An irrational infinite sum

Autor
Diaz-Barrero, J.L.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
School science and mathematics [en lí­nia]
Data de publicació
2017-02
Volum
117
Número
1-2
Pàgina inicial
87
Pàgina final
87
DOI
https://doi.org/10.1111/ssm.12207 Obrir en finestra nova
Repositori
http://hdl.handle.net/2117/114263 Obrir en finestra nova
URL
http://onlinelibrary.wiley.com.recursos.biblioteca.upc.edu/doi/10.1111/ssm.12207/full Obrir en finestra nova
Citació
Diaz-Barrero, J.L. An irrational infinite sum. "School science and mathematics [en lí­nia]", Febrer 2017, vol. 117, núm. 1-2, p. 87.
Grup de recerca
COSDA-UPC - COmpositional and Spatial Data Analysis

Participants