Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Review of the paper: Nekhoroshev estimates for commuting nearly integrable symplectomorphisms. Author: J. Xue (Regul. Chaotic Dyn., vol. 22, n.3, p. 248-265, 2017).

Autor
Gutiérrez, P.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Mathematical reviews
Data de publicació
2018-02
URL
http://www.ams.org.recursos.biblioteca.upc.edu/mathscinet-getitem?mr=3658424 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
SD - Sistemes Dinàmics de la UPC

Participants