Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Generalized inverses of symmetric M-matrices

Autor
Bendito, E.; Carmona, A.; Encinas, A.; Mitjana, M.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Linear algebra and its applications
Data de publicació
2010-04-15
Volum
432
Número
9
Pàgina inicial
2438
Pàgina final
2454
DOI
https://doi.org/10.1016/j.laa.2009.11.008 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
MAPTHE - Anàlisi matricial i Teoria Discreta del Potencial
VARIDIS - Varietats Riemannianes Discretes i Teoria del Potencial