Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Motion of charged particles in magnetic fields created by symmetric configurations of wires

Autor
Aguirre Araujo, Jacobo; Luque, A.; Peralta-Salas, D.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Physica. D, Nonlinear phenomena
Data de publicació
2010-05-15
Volum
239
Número
10
Pàgina inicial
654
Pàgina final
674
DOI
https://doi.org/10.1016/j.physd.2010.01.021 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
EGSA - Equacions Diferencials, Geometria, Sistemes Dinàmics i de Control, i Aplicacions

Participants

  • Aguirre Araujo, Jacobo  (autor)
  • Luque Jiménez, Alejandro  (autor)
  • Peralta-Salas, Daniel  (autor)