Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Combinatorial vs. Algebraic Characterizations of Completely Pseudo-Regular Codes

Autor
Camara, M.; Fàbrega, J.; Fiol, M.; Garriga, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Electronic journal of combinatorics
Data de publicació
2010-03-08
Volum
17
Número
1
Pàgina inicial
1
Pàgina final
19
URL
http://www.maths.soton.ac.uk/EMIS/journals/EJC/Volume_17/PDF/v17i1r37.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
COMBGRAPH - Combinatòria, Teoria de Grafs i Aplicacions

Participants