Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Orbit decidability and the conjugacy problem for some extensions of groups

Autor
Bogopolski, O.; Martino, A.; Ventura, E.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Transactions of the American Mathematical Society
Data de publicació
2010-04
Volum
362
Número
4
Pàgina inicial
2003
Pàgina final
2036
URL
http://www.ams.org/journals/tran/2010-362-04/S0002-9947-09-04817-X/S0002-9947-09-04817-X.pdf Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GAPCOMB - Geometric, Algebraic and Probabilistic Combinatorics

Participants