Carregant...
Carregant...

Vés al contingut (premeu Retorn)

Weighted games without a unique minimal representation in integers

Autor
Freixas, J.; Molinero, X.
Tipus d'activitat
Article en revista
Revista
Optimization methods software
Data de publicació
2010-04
Volum
25
Número
2
Pàgina inicial
203
Pàgina final
215
DOI
https://doi.org/10.1080/10556780903057333 Obrir en finestra nova
URL
http://www.informaworld.com/smpp/content~db=all?content=10.1080/10556780903057333 Obrir en finestra nova
Grup de recerca
GRTJ - Grup de Recerca en Teoria de Jocs

Participants